Inspirace

Inspirace

Jak na zrcadlo jako ze zámku

Jak na zrcadlo jako ze zámku24. 07. 2017

Staré dřevěné zrcadlo už vás nudí? Nebo interiér dokonce hyzdí? Využijte nových barevných sprejů k jeho renovaci. S našim postupem to hravě zvládnete.
 
Číst dále
Dřevěná stolička v novém kabátě

Dřevěná stolička v novém kabátě21. 07. 2017

Skoro každý ji máme doma. Stoličku, která už toho hodně pamatuje. Používají ji děti nebo slouží pro odkládání věcí. Oblečte svou stoličku do nového kabátu. Je to hračka.
 
Číst dále
Závěsné poličky do zahrady i světničky

Závěsné poličky do zahrady i světničky02. 07. 2017

V bytě i na zahradě se nám často hodí více odkládacího místa. Pojďte se podívat na výrobu jednoduchých poliček, které při zavěšení nemusíte vrtat. Na celé dílo budete potřebovat jen pár drobností a jedno volné odpoledne.
 
Číst dále
Nalajnujte si vaši domácnost

Nalajnujte si vaši domácnost15. 06. 2017

Taky vás zasáhla móda různobarevných interiérů? Oživit zdi můžete třeba s pomocí ornamentů. Mezi ty základní patří pruhy, u kterých jde libovolně měnit šířka a barva, a tím lze docílit výrazného prvku v interiéru bez nutnosti lepit tapety nebo kupovat nový nábytek.
 
Číst dále
Zbavte se děr ve svém životě – tmelení a jak na něj

Zbavte se děr ve svém životě – tmelení a jak na něj08. 06. 2017

Straší na vašich zdech díry po hmoždinkách, praskliny nebo nepěkné spoje? Můžete se jich zbavit velmi jednoduše a existuje na to několik osvědčených postupů. Zvolte si ten, který vám nejvíc padne.
Číst dále
Další 4 články
  1 2 3  
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.