Inspirace

Inspirace

Kovový stolek jako ozdoba zahrady

Kovový stolek jako ozdoba zahrady20. 10. 2017

Může sloužit jako podstavec pro květinu nebo jako stolek na kávu. Ať už kovový stolek využijete k jakémukoliv účelu, tak byste ho měli zrenovovat, aby se stal ozdobou vaší zahrady. Postup navíc můžete aplikovat i na podobné venkovní kovové předměty.
 
Číst dále
Vstupte do svého království – zrenovovanou kovovou brankou

Vstupte do svého království – zrenovovanou kovovou brankou19. 10. 2017

I když vaše kovová branka třeba neslouží jako hlavní vstup do předzahrádky, kde její klika je prvním na co návštěva narazí, i tak si zasluhuje vaši péči. Navíc branka dokáže překvapivě oživit vaši zahradu. Dá se s ní počítat jako s dekoračním prvkem, který doplní celý obrázek.
 
Číst dále
Posezení hodné vaší zahrady – na zrenovovaných dřevěných židlích

Posezení hodné vaší zahrady – na zrenovovaných dřevěných židlích09. 10. 2017

Pozvete návštěvu na zahradní oslavu. Připravíte chutné pohoštění, nalijete sklenku k přípitku a posadíte hosty na vaši opečovávanou zahradu. Nekažte jejich dojem starými oprýskanými židlemi. Hoďte je do nového kabátu, aby vám nedělaly ostudu. Je to hračka!
Číst dále
Udělejte si léto na terase ještě hezčí

Udělejte si léto na terase ještě hezčí31. 08. 2017

Co máte na létě nejraději? Od spousty lidí určitě uslyšíte, že si užívají teplé letní večery na terase s rodinou a přáteli. V ruce drží sklenku vychlazeného nápoje a pochutnávají si na dobrotách z grilu. Ten zážitek doplňuje prostředí krásně spravené terasy. Jak dodat dřevěným deskám terasy nový život?
 
Číst dále
Tvoříte útulný domov? Začněte hned ode dveří!

Tvoříte útulný domov? Začněte hned ode dveří!17. 08. 2017

Při každé renovaci jsou věci, na které se často zapomíná. Ve velkém množství případů to pak jsou zárubně dveří. Zrekonstruujete či pořídíte nové dveře, ale na napevno instalované kovové rámy se zapomene. Přitom z nich snadno dokážete udělat výrazný prvek interiéru, který bude ladit k ostatnímu vybavení.
 
Číst dále
Další 4 články
  1 2 3 4...