Inspirace

Inspirace

Malířovo desatero

Malířovo desatero05. 04. 2018

Chystáte se malovat… a máte pocit, že jste na něco zapomněli? Přečtěte si naše malířovo desatero – sepsali jsme pro vás to nejdůležitější, co potřebujete vědět, aby se malování povedlo! Nechte strach a pochyby stranou a pusťte se do toho.
Číst dále
Staré štafle jako designový doplněk domácnosti

Staré štafle jako designový doplněk domácnosti10. 01. 2018

Štafle. Má je doma většina z nás. A ta stejná většina je má doma už nějaký ten pátek, což se podepsalo na jejich vzhledu. A buďme upřímní, pokud se jedná o pracovní pomůcky, na vzhled u nich moc nedbáme. Co ale uděláte se starými štaflemi, když si pořídíte nové? Můžete se inspirovat námi a vyrobit si z nich jednoduché a praktické poličky.
 
Číst dále
Poličky ze skateboardových desek – stylový doplněk nejen do dětského pokoje

Poličky ze skateboardových desek – stylový doplněk nejen do dětského pokoje10. 01. 2018

Ať už máte doma skejťáka malého nebo velkého, určitě vám někdy problesklo hlavou, co všechno by se dalo udělat s použitou skateboardovou deskou. My jsme přišli na to, že se z ní díky důkladnému opracování a správnému nátěru dá udělat krásný interiérový doplněk a vyzkoušeli to za vás. Pojďte se společně s námi podívat, jak se nám to povedlo!
 
Číst dále
Rozdíly syntetických tenkovrstvých a silnovrstvých lazur

Rozdíly syntetických tenkovrstvých a silnovrstvých lazur08. 12. 2017

Vyznat se v sortimentu nátěrových hmot je někdy pořádný oříšek. Pojďte si s námi projít základní rozdíly mezi syntetickými lazurami na dřevo. Řekneme si jejich výhody, nevýhody a jak je aplikovat.
 
Číst dále
Kovový stolek jako ozdoba zahrady

Kovový stolek jako ozdoba zahrady20. 10. 2017

Může sloužit jako podstavec pro květinu nebo jako stolek na kávu. Ať už kovový stolek využijete k jakémukoliv účelu, tak byste ho měli zrenovovat, aby se stal ozdobou vaší zahrady. Postup navíc můžete aplikovat i na podobné venkovní kovové předměty.
 
Číst dále
Další 4 články
  1 2 3 4...