O nás

Dům barev - vaši experti na barvy

Jsme největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 110 prodejními místy po celé České republice.

Nabízíme komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete tónovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Aktuality

Dubnová nabídka01. 04. 2018

V dubnové nabídce najdete ve zvýhodněné ceně oblíbenou vysoce bílou otěruvzdornou barvu PRIMALEX Polar a barevný nátěr PRIMALEX Inspiro, dále vodou ředitelnou vrchní barvu na dřevo a kov BALAKRYL Uni lesk a  PROGOLD Zakrývací fólii s papírovou páskou.
Číst dále

Nová prodejna ve Vodňanech 20. 03. 2018

Rádi bychom Vás pozvali do naší nové prodejny ve Vodňanech, kterou jsme pro Vás v březnu otevřeli. Můžete se těšit na akční nabídky a skvělé ceny interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní. Samozřejmostí je odborné poradenství našeho prodejního personálu a tónování barev dle Vašeho přání. Z našeho širokého sortimentu zboží si vyberete, takže až budete malovat nebo budete mít jen cestu kolem, určitě se u nás zastavte.
 
Číst dále

Nová prodejna v Ostravě19. 03. 2018

V březnu jsme pro vás otevřeli novou prodejnu v Ostravě - Mariánských Horách v ulici Novoveská . Takže až budete přemýšlet, kde najdete široký výběr sortimentu barev a laků i odborné poradenství, určitě se přijeďte podívat přímo do prodejny Dům barev. Máme připraveny speciální akční nabídky na vybrané zboží a také široký sortiment lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále

Kariéra

Vedoucí prodejny

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.

PPG

PPG

Vizí společnosti PPG je i nadále zůstat předním světovým výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků. Díky inovacím, úsilí o udržitelný rozvoj a kompetenci v oblasti barev pomáhá PPG svým zákazníkům v průmyslu, dopravě, výrobě spotřebního zboží a na trhu autopříslušenství vylepšovat více povrchů více způsoby než kterákoliv jiná společnost.
PPG byla založena v roce 1883, má světové ředitelství v Pittsburghu a působí ve více než 60 zemích po celém světě. Tržby v roce 2011 dosáhly 14,9 miliardy dolarů. Akcie společnosti PPG jsou obchodovány na New York Stock Exchange.
Další informace získáte na www.ppg.com

ProGold

Progold

Značka Progold pochází původně z Nizozemí. Od roku 2003 se prostřednictvím PPG začala rozšiřovat i do dalších zemí Evropy včetně České republiky. Jde o privátní značku sítě Dům barev zastřešující ucelenou nabídku výrobků představujících komplexní řešení pro malíře – profesionály i kutily. V širokém sortimentu naleznete štětce, válečky včetně příslušenství, pásky, fólie, sádry, tmely, ředidla a další malířské pomůcky. Nabídka výrobků značky Progold je každoročně inovována v úzké spolupráci s odborníky z maloobchodní sítě Dům barev. Všechny novinky jsou testovány tak, aby splňovaly nároky řemeslníků a zároveň byly v souladu s nabídkou barev na prodejnách Dům barev.

Proč vybrat nás

Víme, jak malovat

Víme,
jak malovat

Jsme největší řetězec malířských potřeb v ČR

Jsme největší řetězec
malířských potřeb v ČR

Jsme vždy připraveni Vám odborně poradit

Jsme vždy připraveni
Vám odborně poradit

Máme nepřeberné množství odstínů

Máme nepřeberné
množství odstínů

Máme výrobky splňující všechny Vaše požadavky

Máme výrobky splňující
všechny Vaše požadavky