Aktuality

Aktuality

Lednová nabídka02. 01. 2018

V lednové nabídce najdete ve zvýhodněné ceně otěruvzdornou a omyvatelnou bílou barvu PRIMALEX Fortissimo, oblíbenou barevnou barvu PRIMALEX Inspiro připravenou v 15 odstínech, slevu na tónování PRIMALEX Fortissimo báze a pro drobné opravy omítek a zdiva PROGOLD Akrylátový tmel.
Číst dále

Nová prodejna v Domažlicích17. 10. 2017

Rádi bychom vás pozvali do naší prodejny Dům barev v Domažlicích, kterou jsme pro vás nově otevřeli na přelomu června a července. Navštivte nás na prodejně, kde vám ochotně a odborně poradí s výběrem a čekají na vás speciální akční nabídky na vybrané zboží. U nás naleznete široký sortiment interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále

Nová prodejna v Rakovníku15. 10. 2017

Na přelomu dubna a května jsme pro vás otevřeli úplně novou prodejnu v Rakovníku, abychom vám tak byli blíže a mohli poradit s výběrem barev a laků z našeho širokého sortimentu. Pokud se právě chystáte vymalovat, zrenovovat podlahu či nábytek nebo cokoliv jiného, neváhejte a přijďte nás navštívit přímo do prodejny Dům barev. Máme pro vás vždy připravenou akční nabídku na vybrané zboží a samozřejmě široký sortiment interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále

Zde pracují Dobří andělé01. 02. 2017

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč...

Číst dále

Nová prodejna v Ostravě30. 12. 2016

Na konci prosince jsme pro vás otevřeli druhou prodejnu v Ostravě na ulici 28. října. Takže až budete přemýšlet, kde najdete široký výběr v sortimentu barev a laků i odborné poradenství, určitě se přijeďte podívat přímo do prodejny Dům barev. Máme připravenou speciální akční nabídku na interiérové barvy a taky široký sortiment lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.

Číst dále
  1