Aktuality

Aktuality

Splňte si své barevné přání s Priceless Specials10. 07. 2017

S programem Priceless Specials získáte na vybraných prodejnách z každé platby kartou Mastercard peníze zpět, a navíc si můžete splnit sen, nebo potěšit někoho blízkého.

 
Číst dále

Červencová nabídka29. 06. 2017

V červencové nabídce najdete ve zvýhodněné ceně oblíbenou bílou barvu PRIMALEX Fortissimo, dále PRIMALEX Vrchní barvu lesk, impregnační nátěr PRIMALEX Fungicidní napouštědlo a PROGOLD Malířský akrylový tmel.
Číst dále

Zde pracují Dobří andělé01. 02. 2017

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč...

Číst dále

Nová prodejna v Ostravě30. 12. 2016

Na konci prosince jsme pro vás otevřeli druhou prodejnu v Ostravě na ulici 28. října. Takže až budete přemýšlet, kde najdete široký výběr v sortimentu barev a laků i odborné poradenství, určitě se přijeďte podívat přímo do prodejny Dům barev. Máme připravenou speciální akční nabídky na interiérové barvy a taky široký sortiment lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.

Číst dále
  1  
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.