Aktuality

Aktuality

Nová prodejna ve Vodňanech 20. 03. 2018

Rádi bychom Vás pozvali do naší nové prodejny ve Vodňanech, kterou jsme pro Vás v březnu otevřeli. Můžete se těšit na akční nabídky a skvělé ceny interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní. Samozřejmostí je odborné poradenství našeho prodejního personálu a tónování barev dle Vašeho přání. Z našeho širokého sortimentu zboží si vyberete, takže až budete malovat nebo budete mít jen cestu kolem, určitě se u nás zastavte.
 
Číst dále

Nová prodejna v Ostravě19. 03. 2018

V březnu jsme pro vás otevřeli novou prodejnu v Ostravě - Mariánských Horách v ulici Novoveská . Takže až budete přemýšlet, kde najdete široký výběr sortimentu barev a laků i odborné poradenství, určitě se přijeďte podívat přímo do prodejny Dům barev. Máme připraveny speciální akční nabídky na vybrané zboží a také široký sortiment lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále

Jarní nabídka15. 02. 2018

V jarní nabídce najdete ve zvýhodněné ceně oblíbenou otěruvzdornou bílou barvu PRIMALEX Plus a PRIMALEX Plus barevný, dále protiplísňovou přísadu do nátěrových hmot PRIMALEX Mykostop prevence a PROGOLD Univerzální váleček. 
Číst dále

Nová prodejna v Domažlicích17. 10. 2017

Rádi bychom vás pozvali do naší prodejny Dům barev v Domažlicích, kterou jsme pro vás nově otevřeli na přelomu června a července. Navštivte nás na prodejně, kde vám ochotně a odborně poradí s výběrem a čekají na vás speciální akční nabídky na vybrané zboží. U nás naleznete široký sortiment interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále

Nová prodejna v Rakovníku15. 10. 2017

Na přelomu dubna a května jsme pro vás otevřeli úplně novou prodejnu v Rakovníku, abychom vám tak byli blíže a mohli poradit s výběrem barev a laků z našeho širokého sortimentu. Pokud se právě chystáte vymalovat, zrenovovat podlahu či nábytek nebo cokoliv jiného, neváhejte a přijďte nás navštívit přímo do prodejny Dům barev. Máme pro vás vždy připravenou akční nabídku na vybrané zboží a samozřejmě široký sortiment interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále