Možná jste si všimli naší kampaně, která běžela v televizi, v níž jsme ukázali některé z našich produktů bílé malířiny – jedny z našich nejzářivějších interiérových nátěrů – Primalex Extra Matt, Primalex Polar a Primalex Essence.
 
Naše novinka Primalex Extra Matt je vysoce kvalitní sněhobílý, hluboce matný interiérový nátěr, která díky své technologii Anti-reflex potlačuje odlesky. Navíc neobsahuje těkavé organické látky, rozpouštědla ani změkčovadla a vytváří tak zdravé klima pro vaši domácnost.
 
Mezi naše hvězdné stálice patří Primalex Polar, který garantuje nejvyšší stupeň „polární“ bělosti (min. 92% BaSO4). Díky Polaru získáte dojem většího a vzdušnějšího prostoru. Zároveň jeho nová receptura zjednodušuje aplikaci a pomůže vám tak dosáhnout dokonalého výsledku.
 
Omyvatelný nátěr s matným vzhledem – to je Primalex Essence, luxusní barva s nejlepšími surovinami a vysokými nároky na technické parametry. Je zárukou dlouhodobě dokonalého vzhledu. Díky své omyvatelnosti je vhodná i do místností, kde dochází ke kontaktu s párou i s vodou.
 
Abyste si mohli v budoucnosti poděkovat, musíte si naše produkty nakoupit již dnes.

 
 

Dům barev na Instagramu

loader