Jsme největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 110 prodejními místy po celé České republice.

Nabízíme komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete tónovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.


PPG: We Protect and Beautify the World©

Společnost PPG vyvíjí a vyrábí barvy, nátěrové hmoty a speciální výrobky, kterým zákazníci důvěřují již 140 let. Se sídlem v americkém Pittsburghu působí ve více než 70 zemích a v roce 2022 zaznamenala čisté tržby ve výši 17,7 miliardy dolarů. Obrací se na nás zákazníci z oblasti stavebnictví, spotřebního zboží, průmyslu, dopravy a z trhů s náhradními díly a příslušenstvím. Naše výrobky tak můžete najít všude, od vesmírných lodí po stěny u vás doma.

S výrobou v Břasích u Plzně je PPG předním výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků v Česku, vyrábí se zde nátěrové hmoty Primalex již více než 50 let. Na tuzemském trhu pak sdružujeme oblíbené značky Primalex, Balakryl, Johnstone’s, Bondex, Sigma a řadu malířských pomůcek ProGold.

Další informace získáte na https://www.ppg.com

Sledujte @dumbarev na sociálních sítích

loader