Věčná klasika v novém kabátě

Mezi vánoční barevné stálice patří určitě zlatá, červená, zelená a stříbrná. Se svátky jsou neodmyslitelně spjaty, a tak s nimi ani letos neuděláte chybu. Nemusíte se ale držet pouze tradičních odstínů. Ponořte se do hluboké intenzity tmavších verzí. Zvolte třešňovou, bordó nebo karmínovou, které v kombinaci s borovou zelenou působí luxusním dojmem.
Kromě klasických vánočních barev jsou tento rok oblíbené také typicky podzimní barvy. Svůj domov tak můžete sladit do odstínů oranžové nebo hnědé.

Harmonická elegance poklidných svátků

Mnoho z nás si po hektickém roce přeje strávit svátky v klidu a pohodě. Zpomalit a odpočinout si v bezpečí útulného domova. Mezi letošními vánočními trendy najdeme proto také decentní odstíny, které do interiéru vnášejí harmonickou eleganci. Takovými barvami jsou bledě modrá, tlumená šedá, bílá nebo jemná krémová. Doplnit je můžete třeba pastelovými dekoracemi, které si jednoduše vytvoříte pomocí křídových sprejů Primalex.

Magická síla Vánoc

Vánoce jsou kouzelným obdobím plným zázraků. Proč tedy nesáhnout po nejmagičtější barvě – fialové. Sytý odstín fialové si z minulosti nese auru drahé a prestižní barvy. Jedinečný šmrnc své výzdobě dodáte, když ji zkombinujete se zlatou, bílou nebo champagne.

Vánoce v duchu udržitelnosti a lásky k přírodě

V posledních letech je stále oblíbenější výzdoba inspirovaná přírodou. Také letos si můžete doma vykouzlit sváteční atmosféru dekoracemi z papíru, keramiky nebo dřeva. Doplňte je například sušeným ovocem, tyčinkami skořice, jutou, větvičkami nebo šiškami. Chcete-li dodat přírodnímu stylu trochu jiskry, ozdobte si úlovky z lesa metalickými spreji Primalex. Vybrat si můžete mosazný, měděný, stříbrný nebo zlatý.
Na závěr přinášíme tip pro ty, kteří touží po nových ozdobách, ale nelíbí se jim konzumní stránka vánočních svátků. Starým ozdobám můžete vdechnout nový život barvou Balakryl UNI, která je dostupná v 18 barevných variantách, a navíc je vhodná i na hračky nebo dětský nábytek.

Sledujte @dumbarev na sociálních sítích

loader