Primalex

Prozkoumejte řadu výrobků Primalex, které jsou díky svému osobitému složení proslulé svou vynikající kvalitou. S Primalexem se malování stane hračkou a zajistí rychlé a dokonalé výsledky.

O značce

Primalex je oblíbená značka barev a nátěrových hmot, která nás na trhu provází již více než 50 let. Díky svým rozsáhlým zkušenostem a kvalitě produktů je Primalex špičkou v oblasti nátěrových hmot na českém trhu.

V našem sortimentu objevíte nejen interiérové nátěrové hmoty, ale také venkovní barvy a omítky a nátěrové hmoty určené na kov a dřevo. Značka Primalex nabízí syntetické a vodou ředitelné barvy, které lze tónovat do více než 20 000 barevných odstínů.

Kde najdete nejbližší Dům barev

Produkty značky Primalex zakoupíte v každé prodejně.

Najít prodejnu

Barva roku 2024 - Limitless

PPG, mateřská společnost značky Primalex, každoročně vyhlašuje barvu roku na základě aktuální poptávky zákazníků. Pro rok 2024 byl zvolen pastelový odstín Limitless (PPG1091-3). Tento teplý, medově béžový odstín znamená posun od výrazných barev k jemnějším tónům.

Odstín Limitless se výborně kombinuje s jinými pastelovými i výraznějšími odstíny. Doplňuje také oblíbené černé kovy a mosaz nebo stříbrné a bronzové povrchové úpravy.

Interiérové a exteriérové nátěry Primalex lze tónovat do odstínu Limitless. Díky její jemnosti lze tuto barvu použít ve všech prostorech - v interiérech se hodí na všechny stěny, stejně tak je vhodná k akcentním stěnám, obložení dveří a skříním. Lze ji také použít na dekorativní malby nebo malbu stropu. Kromě toho dobře vynikne na fasádě domu.Nejprodávanější kategorie značky ProGoldNejprodávanější produkty ProGold

Primalex Plus biely

Primalex Plus bílá je nejprodávanějším a nejoblíbenějším produktem mezi nátěrovými hmotami Primalex pro malování interiérů, vyniká výjimečnou krycí schopností, odolností proti otěru a pozoruhodnou bělostí (min. 86 % BaSO4).

Detail produktu

Primalex Polar

Primalex Polar, který je proslulý svou dokonalou bělostí, dodá vašemu interiéru zářivý lesk. Je vyroben z pečlivě vybraných prémiových pálených vápenců a díky vysokému obsahu titanové běloby zaručuje nejvyšší úroveň „polární“ bělosti (min. 92 % BaSO4).

Detail produktu

Primalex Essence

Zažijte luxus s Primalex Essence, matnou, plně omyvatelnou bílou interiérovou barvou vyrobenou ze špičkových materiálů a navrženou tak, aby splňovala přísné technické normy. Je to vaše jistota trvale bezchybných stěn a stropů.

Detail produktu

Primalex videá

Ako sa umývateľné nátery rozdeľujú do jednotlivých tried
a ako si vybrať ten, ktorý Vašim potrebám vyhovie najlepšie?

Zoznámte sa s novinkou Primalex Ultra Beton,
náterom určeným na betónové plochy v interiéri aj exteriéri.

Dům barev na Instagramu

loader