Města už ovládlo sychravé počasí a ověnčila vánoční výzdoba. To je pravý čas užít si teplo domova a strávit večery příjemně, a navíc prakticky. Sepsali jsme pro vás několik tipů na produkty, které můžete využít při vytváření sváteční atmosféry.

Spreje Primalex

Značka Primalex nabízí hned několik barev ve spreji, se kterými je tvoření zábava! Jsou totiž snadno aplikovatelné a rychleschnoucí, takže vám tvoření půjde hezky od ruky. Šišky, ozdoby, svícny či jiné doplňky můžete ozvláštnit metalickým sprejem Primalex. Na výběr máte ze čtyř odstínů – mosazný, měděný, stříbrný a zlatý. Tato speciální vrchní barva s vysoce kvalitními kovovými pigmenty se vyznačuje vynikající přilnavostí a dlouhodobým zachováním kovového efektu. Sprej můžete použít na dřevo, kov, sklo, keramiku nebo třeba tvrdé plasty.
Chcete-li svým výtvorům dodat jiskru, sáhněte po laku Primalex Sprej třpytky. Jedná se o transparentní lesklý lak se třpytivým efektem, který je ideální na dekorativní předměty ze dřeva, kovu, skla či kamene. Použít ho můžete na výzdobu určenou do interiéru i exteriéru. Zvolíte tradiční vánoční barvy jako zlatou a stříbrnou, nebo dáte přednost barveným třpytkám?

Nezapomeňte ale, že tyto spreje nejsou určeny k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy či pitnou vodou, ani na dětský nábytek nebo hračky.
Balakryl UNI

Omrzeli vás už stále stejné ozdoby na stromeček a chcete změnu? Nebojte, nemusíte si kupovat další barevnou sadu, která vám potom bude zabírat místo ve skříni. Balakryl UNI je pro vás ideálním řešením! Tato vodou ředitelná vrchní barva je dostupná v 18 barvách, takže fantazii se meze nekladou. Navíc je vhodná i na hračky nebo dětský nábytek a má atest na přímý styk s potravinami. K novému stromečku tak můžete sladit například i tác na cukroví.
Balakryl Sportakryl

Vkus stále více lidí se obrací zpět k přírodním materiálům. Nablýskané dekorace nejsou váš šálek kávy a raději byste chtěli dřevěné ozdoby, nebo dokonce netradiční vánoční stromek ze dřeva? Zajistěte si jejich dlouhou životnost interiérovým lakem Balakryl Sportakryl! Tento vodou ředitelný akrylátový lak je rychleschnoucí a bez zápachu. Můžete si vybrat, jestli pro své dekorace zvolíte dokonalý lesk, nebo matný vzhled. Receptura laku Balakryl Sportakryl je vhodná i na nátěry hraček, dětského nábytku a podkladů, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.
Ať už se chystáte tvořit adventní věnec, ozdoby či jiné dekorace, nebo plánujete vdechnout nový život starší výzdobě, věříme, že vám naše tipy pomohly. Všechny produkty najdete v prodejnách nebo na e-shopu Dům barev. Budeme rádi, když se nám s výsledným dílem pochlubíte, a přejeme, ať se vánoční tvoření daří!

Dům barev na Instagramu

loader